SL | EN | DE | TR | RU

KONTAK BILGISI & SATIŞ AĞI

 

Kontakt bilgisi

Genel Müdür: Sebastijan Suhovršnik
Telefon: +386 (0)2 82 46 043
E-mail: ssuhovrsnik@tro.si

 

Finance & controlling manager: Helena Perše
Telefon: +386 (0)2 82 46 037         
Mobile: +386 (0)41 939 011
E-mail: hperse@tro.si

 

Commercial manager Mojca Kozjak Kos
Telefon: +386 (0)2 82 46 034
Mobile: +386 (0)31 326 237
E-mail: mkos@tro.si

 

 

Satış: Uroš Konič
Departman: Uluslararası Satış
Telefon: +386 (0)2 82 46 016
Mobile: +386 (0)51 340 298
E-mail: ukonic@tro.si

 

Satış: Klavdija Božiček
Departman: Uluslararası Satış
Telefon: +386 (0)2 82 46 041
Mobile: +386 (0)51 601 539
E-mail: kbozicek@tro.si

 

Satış:            Bernarda Pečovnik
Departman: Uluslararası Satış & Marketing
Telefon: +386 (0)2 82 46 075
Mobile:  +386 (0)41 363 566 
E-mail: bpecovnik@tro.si

 

Satış: Rok Kac
Departman: Slovenya & Uluslararası Satış
Telefon: +386 (0)2 82 46 033
Mobile: +386 (0)41 712 783
E-mail: rkac@tro.si

 

Satış: Anton Golob
Departman: Slovenya Satışları
Telefon: +386 (0)2 82 46 040
Mobile: +386 (0)51 316 970
E-mail: agolob@tro.si

 

Satış: Domen Petek
Departman: Uluslararası Satışlar
Telefon: +386 (0)2 82 46 021
E-mail: dpetek@tro.si

 

Müdüriyet: Bernarda Prepadnik
Departman: Personel
Telefon: +386 (0)2 82 46 043
Mobile: +386 (0)31 610 755
E-mail: bprepadnik@tro.si

Satış Ağı

Ülke:            Sırbistan
Firma: Prevent TRO-S
Kontak: Granimir Simović
Telefon: +381 24 715 811
E-mail: preventtros@stcable.co.yu

 

Ülke:        Bosna Hersek
Firma: Procedo
Kontak: Senad Pita
Telefon: +387 33 544 982
E-mail: procedo@bih.net.ba

 

Ülke:         Fransa
Firma: EIRL TRO France
Kontak: Laurent CASSET
Telefon: 00336 1232 0574
E-mail: laurent.casset@rbd.fr

 

Ülke:        Türkiye & Orta Doğu
Firma: Plamak
Kontak: Hasan Jafari
Phone: +90 216 641 4400
E-mail: sales@plamak.com.tr

 

Ülke:           Kanada           
Firma: TRO Canada
Kontak: Jacques Leclerc
Telefon: +1 418 575 7342
E-mail: caransas@globetrotter.net

 

Ülke:           USA
         Firma: Vass Engineered Products
         Kontak: Chuck Walker
         Telefon: 630-417-6132           
         E-mail:

Cwalker830@triad.rr.com

 

         Kontak: George Vass                      
         Telefon: 704-4503706           
         E-mail: gvass@roadrunner.com